İK POLİTİKAMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

 
İnsan odaklı yaklaşımımızdan ödün vermeden ekip çalışmasına yatkın, başarılı, çeşitliliği takdir eden, yenilikçi fikirleri destekleyen, problem çözebilen, yeni yetenekleri aramıza katmayı hedefleriz. Mevcut çalışanlarımızı ise bu yetkinlikler doğrultusunda geliştirmeyi ve ailemizi büyütmeyi hedeflemekteyiz.
Sektörde öncü olmanın yolunda çalışanlarımızın seçimi, ekibe kazandırılması, görevlendirilmesi, performans yönetimi, eğitimi, motivasyonu, ödüllendirilmesi ve sürecinin takip edilmesini bütüncül bir bakış açısıyla ele alırız.

Bu hedef ışığında aşağıdaki ‘İnsan Kaynakları Prensipleri’ doğrultusunda hareket ederiz.

Veribox Technology işe alım sürecinde tüm çalışanlara fırsat eşitliği sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Etik İlkeler Politikası gereği cinsiyet, yaş, dil, din, ırk, inanç, etnik köken, felsefi inanç, sosyal veya ekonomik durum, medeni hal, siyasi düşünce, engellilik hali, ebeveynlik, askerlik hizmeti gibi sebepler doğrultusunda kişiler arasında ayrım yapmaksızın eşitlikçi bakış açısı ile çalışanlarına adil fırsat ve haklar sunmakta ve bu bireysel özelliklere dayalı ayrımcılıklara asla tolerans göstermemektedir.
Veribox Technology, tüm çalışanlarımızın İnsan Kaynakları Departmanını bir yol arkadaşı olarak görmelerini sağlamayı ve kariyer yönetimi sürecinde yollarına ışık tutmayı hedefler.

Kariyer Yönetimi ve Kişisel Gelişim

 

JDP Programı

IT sektörüne meraklı ilgili mühendislik alanlarından ya da farklı disiplinlerden mezun gençlere JDP Programı çerçevesinde eğitim veriyor, bu eğitimler sonrası başarılı olan genç mezunları istihdam etmekteyiz.
Yeni yeteneklerimizin, Veribox Akademi’nin planlamış olduğu eğitimler ile gelişimlerini desteklemekteyiz. Veribox Technology çalışanları eğitimlerimize %100 ücretsiz katılım sağlama avantajına sahiptir. Öğrenmiş oldukları bilgileri pekiştirme imkanını lab ortamında sağlarız. Bu sayede yenilikçi, öz güvenli ve başarı potansiyeli yüksek gençlerimizin sektöre güçlü adımlar atmasına destek olmaktayız.
Güncel eğitimleriyle Veribox Technology Udemy platformunda çalışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarına yönelik eğitimleri sınırsız erişim yetkisi ile çalışanlarımıza sunuyoruz. Çalışanlarımız eğitimlerini başarıyla tamamladıktan sonra Veribox Technology şirketi ismi altında sertifika almaya hak kazanmaktadır.
Partneri olduğumuz Oracle, Red Hat, Suse gibi teknoloji öncüsü şirketlerin sertifikasyon imkanlarını çalışanlarımıza sunuyoruz. Çalışanlarımızın bilgi, tecrübe ve göstermiş oldukları eforu resmi sertifikalar ile desteklemekteyiz.