KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Veribox Technology, insana değer veren yaklaşımı ile sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir.

Müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli hizmet veren esnek çözümler sunan Veribox Technology konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla teknoloji danışmanlığı sağlamaktadır. Veribox Technology olarak 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübeyi iş dünyasının hizmetine sunmaktayız. Yenilikçi hizmet ve ürünleriyle kurumlara rekabet avantajı ve verimlilik kazandırmaktayız; iş yapış modeli, vizyonu partnerlerine verdiği önem ile iş kolunda liderliğini sürdürmektedir.

Vizyonumuz, yeni nesil teknolojiler sağlayan, uçtan uca çözümler sunan, kendi ürün ve hizmetlerini geliştiren güçlü bir teknoloji şirketi olmaktır.

Kurumların dijital dönüşümlerinde hizmet sağlayıcı görevi gerçekleştiren Veribox Technology; Veri Tabanı Yönetim Hizmetleri, Sistem Altyapı Yönetim Hizmetleri DevOps CI/CD Hizmetleri, Sap Basis Danıșmanlık Hizmetleri, Orta Katman Yönetim Hizmetleri, İș Zekası Danıșmanlık Hizmetleri, Dedike Kaynak-IT Head Hunting Hizmetleri, Yazılım Geliștirme Projeleri gibi konularda servisler ve ürünler sunmaktadır. Veribox Technology; bilgi teknolojileri, sigortacılık, bankacılık, perakende, enerji, otomotiv, kamu, ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu servis ve ürünleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek katma değer sağlayarak dijitalleştirmektedir.

Veribox Technology geleceğe dönük teknolojik çözümleri ile kurumları geleceğe taşımaktadır.

Veribox Technology; bilgi teknolojileri, sigortacılık, bankacılık, perakende, enerji, otomotiv, kamu, ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu servis ve ürünleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek katma değer sağlayarak dijitalleştirmektedir. Veribox Technology geleceğe dönük teknolojik çözümleri ile kurumları geleceğe taşımaktadır.Başta DevOps, Linux/Unix, SAP ve Veri Tabanı teknolojileri olmak üzere Veri Ambarı, İş Zekası ve Raporlama Uygulamaları, Sistem Yönetim Çözümleri, Yazılım Geliştirme, iş sürekliliği platformları ve donanım tedariği konularında müşterilerine geleceğin çözümlerini sunmaktadır.

Başta DevOps, Linux/Unix, SAP ve Veri Tabanı teknolojileri olmak üzere Veri Ambarı, İş Zekası ve Raporlama Uygulamaları, Sistem Yönetim Çözümleri, Yazılım Geliştirme, iş sürekliliği platformları ve donanım tedariği konularında müşterilerine geleceğin çözümlerini sunmaktadır.

VERİ TABANI YÖNETİM HİZMETLERİ DEVOPS CI/CD HİZMETLERİ SİSTEM YÖNETİM HİZMETLERİ SAP BASIS TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI UYGULAMA GELİŞTİRME DEDİKE KAYNAK YÖNETİMİ MONITORING HİZMETLERİ